APIE MUS ONLINE PAPER REKLAMA PREZENTACIJA KONTAKTAI 2021-12-2
JŪSŲ IP: 34.207.230.188
AKTUALIOS NAUJIENOS
AKTUALŪS KOMENTARAI
VIDEO REPORTAŽAI
REDAKCIJOS NAUJIENOS
Naujausias leidinys
NUORODŲ GALERIJA

TRANSPORTO SEKTORIUS

VALSTYBĖS INSTITUCIJOS

PARODOS IR RENGINIAI

AKTUALIOS NUORODOS

PASAULIO BIRŽOSAKTUALIOS NAUJIENOS

2012-10-25 Sandėliavimo birža: daugiau paslaugų – platesnės galimybės


Krovinių ir transporto biržų Europoje lyderė TimoCom iš arti pažįsta savo klientus bei gerai jaučia transporto rinkos pulsą. Tai leidžia generuoti naujas idėjas ir pasitelkus geriausius specialistus, kurti novatoriškus produktus bei funkcijas – XXI amžiaus vežėjų, ekspeditorių, logistų kasdienius pagalbininkus.

TimoCom krovinių ir transporto biržos vartotojai, kurių šiandien yra apie 85 tūkst., nuolat susitinka virtualioje erdvėje: kroviniai randa vežėjus, vežėjai – krovinius. Kasdien iki 300 tūkst. pasiūlymų! TimoCom vartotojai nemokamai naudojasi konkursų skelbimo platforma. Tai galimybė per kelias minutes gauti visą informaciją apie Europoje skelbiamus vežimo konkursus ir juose dalyvauti, taip užsitikrinti pelningus ilgalaikius užsakymus. Naujausias inovatyvus TimoCom produktas – sandėliavimo birža. TimoCom vartotojams suteikiama platesnė galimybė – bet kurioje aktualioje Europos vietoje rasti ne tik krovinį ar vežėją, bet ir pasinaudoti moderniu sandėliu ar logistikos plotu. Tai reiškia, kad papildoma galimybė suteikia lanksčiai veikti rinkoje, iškilus įvairioms logistikos kliūtims. Jau dabar TimoCom kasdien siūlo iki 30 tūkst. sandėliavimo bei logistikos galimybių keturiasdešimtyje šalių. Sukurdama virtualią sandėliavimo platformą, TimoCom birža užtikrino vartotojams ištisą aktualių paslaugų kompleksą, kokio iki šiol rinkoje nebuvo. Sandėliavimo birža atveria platesnes verslo galimybes ne tik tradiciniams, bet ir naujiems vartotojams – pramonės, logistikos įmonėms. Jie turi galimybę efektyviai bei optimaliai išnaudoti turimus sandėlių plotus. Kaip pasinaudoti sandėliavimo biržos paslau- gomis? Tai iš tiesų paprasta. Įdiegus programą, akimirksniu patenkama į sandėlių paieškos sistemą, kuri su jumis gali „kalbėti“ net 24 kalbomis. Kaip ir naudojantis kitais TimoCom produktais, vartotojui tereikia užpildyti elementarią paieškos / pasiūlymo formą. Aktualūs pasiūlymai pateikiami vos per kelias sekundes. TimoCom siūlo biržos vartotojams suteikiama teisė naudotis sandėliavimo birža nemokamai iki 2013 metų kovo pabaigos. Daugiau apie sandėliavimo biržą skaitykite www.timocom.lt.

TimoCom informacija.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Interaktyvus leidinys / Interactive transport newsletter / Интерактивное издание для транспортников © VšĮ Baltijos media centras