APIE MUS ONLINE PAPER REKLAMA PREZENTACIJA KONTAKTAI 2021-12-2
JŪSŲ IP: 34.207.230.188
AKTUALIOS NAUJIENOS
AKTUALŪS KOMENTARAI
VIDEO REPORTAŽAI
REDAKCIJOS NAUJIENOS
Naujausias leidinys
NUORODŲ GALERIJA

TRANSPORTO SEKTORIUS

VALSTYBĖS INSTITUCIJOS

PARODOS IR RENGINIAI

AKTUALIOS NUORODOS

PASAULIO BIRŽOSAKTUALIOS NAUJIENOS

2012-10-04 Transporto ir logistikos sektorius: metas naujovėms


TimoCom Soft- und Hardware GmbH jau ne kartą įrodė, kad transporto ir logistikos sektoriui pateikiami jos novatoriški intelektiniai produktai yra taip gerai apmąstyti ir taip kruopščiai sukurti, jog yra išskirtiniai.

Prieš penkiolika metų nedidelė keturių asmenų įmonė pristatė rinkai savo pirmąjį produktą – transporto ir krovinių biržą TC Truck&Cargo®. Po dešimties metų ji turėjo jau 67 tūkst. vartotojų, 172 tūkst. krovinių ir transporto pasiūlymų kiekvieną dieną iš visos Europos. Šiandien vartotojų skaičius siekia 85 tūkst., o kasdien teikiamų pasiūlymų skaičius – 300 tūkst. Konkursų skelbimo programą TC eBid® TimoCom savo vartotojams pristatė 2009-aisiais, ir ji iškart sulaukė logistikos bei transporto įmonių pripažinimo, joms tapo svarbiu pagalbininku. TimoCom visada žvelgia į ateitį, siekia pasiūlyti vis naujų paslaugų. Rinkos poreikius padeda suprasti bendravimas su vartotojais, diskusijos apie produktus ir paslaugas socialiniuose tinkluose. Vokietijoje leidžiamų transporto leidinių skaitytojai ketverius metus iš eilės krovinių ir transporto biržai TC Truck&Cargo® suteikia Geriausio prekės ženklo nominaciją. Krovinių ir transporto biržų sektoriuje TimoCom yra Europos lyderė. Dabar TimoCom komanda yra pasirengusi pateikti savo naujausią produktą. Rugsėjo 20-27 dienomis Hanoveryje, tarptautinėje mobilumo, transporto ir logistikos parodoje „IAA Commercial Vehicles 2012“ TimoCom pirmą kartą pristatė savo naują idėją – Sandėliavimo birža. Intriga buvo išlaikyta iki paskutinio momento, tačiau kaip pareiškė TimoCom vyriausiasis atstovas Marcel Frings, idėja transporto ir logistikos sektoriuje yra tokia reikalinga, jog ją įgyvendinusi TimoCom iš esmės įsitvirtins Europos lyderės pozicijose.

TimoCom informacija.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Interaktyvus leidinys / Interactive transport newsletter / Интерактивное издание для транспортников © VšĮ Baltijos media centras