APIE MUS ONLINE PAPER REKLAMA PREZENTACIJA KONTAKTAI 2019-06-18
JŪSŲ IP: 54.145.45.143
AKTUALIOS NAUJIENOS
AKTUALŪS KOMENTARAI
VIDEO REPORTAŽAI
REDAKCIJOS NAUJIENOS
Naujausias leidinys
NUORODŲ GALERIJA

TRANSPORTO SEKTORIUS

VALSTYBĖS INSTITUCIJOS

PARODOS IR RENGINIAI

AKTUALIOS NUORODOS

PASAULIO BIRŽOSLIETUVOS TRANSPORTO LYDERIAI

Viešoji įstaiga “Transporto media centras” kartu su partneriais pristato projektą, skirtą geriausiems transporto ir logistikos specialistams pristatyti.

Rinkimai „Lietuvos transporto lyderiai“, kurį rengia žurnalas „Transportas“ kartu su vežėjų asociacija „Linava“ bei LR Susisiekimo ministerija tikslas – įvertinti ir atkreipti dėmesį į transporto ir logistikos sektoriaus lyderius. Kasmet išrenkami ir apdovanojami 10 geriausiųjų šalies vežėjų, ekspeditorių, logistikos bendrovių bei jų vadovai. Specialios ekspertų komisijos kasmet įvertina vežėjų versle naudojamą specialiosios paskirties techniką, technologijas ir projektus.


Lietuvos transporto sektorius – įrankis šalies konkurencingumui didinti. Transporto sektorius, kaip viena iš svarbiausių Lietuvos ūkio šakų, sukuria didelę pridedamąją vertę net ir ekonominės krizės sąlygomis. Transporto paslaugų eksportas sudaro 60 proc. viso šalies paslaugų eksporto, o kartu su logistikos paslaugomis sektorius sukuria apie 13% šalies BVP.
1 2 3 4 5
Interaktyvus leidinys / Interactive transport newsletter / Интерактивное издание для транспортников © VšĮ Baltijos media centras